ניהול תיקי השקעות

השירותים שלנו

השירותים שלנו

פתרונות השקעה מותאמים אישיתחברת אדמונד דה רוטשילד ניהול תיקי השקעות (ישראל) בע"מ מציעה מגוון רחב של פתרונות השקעה גלובליים ומקומיים המותאמים לצרכים הייחודיים של כל אחד ואחת מהלקוחות. הלקוחות שלנו נהנים מהמומחיות המקצועית של מיטב הכלכלנים ומנהלי ההשקעות המשתייכים לקבוצה.

הגישה שלנו בניהול השקעות

ניהול תיקי השקעה באופן יעיל דורש ניתוח מעמיק של צרכיך, מידת הנכונות שלך לקחת סיכונים, כמו גם הבנת מטרות ההשקעה לטווח הארוך.

 

המומחים שלנו בונים תיקי השקעות המותאמים אישית עבורך בשני שלבים:

השלב הראשון: ניתוח הצרכים שלך

המומחים שלנו ייפגשו איתך לסקירה מקיפה של השקעותיך, כמו גם של המטרות הפיננסיות שלך בטווח הקצר והארוך. יחד עמך, הם יקבעו את פרופיל הסיכון שלך, את טווח ההשקעה, ודרישות אסטרטגיות ספציפיות, אם ישנן. 

השלב השני: קביעת אסטרטגיית השקעה המותאמת עבורך.

צוות ניהול ההשקעות הייעודי לך ייצור תיק הקצאת נכסים ספציפית עבורך, בהתבסס על הצרכים שלך ובהתאם לפרופיל הסיכון שלך. המומחים שלנו יבחרו מוצרי השקעה מתוך מגוון רחב של סוגי נכסים: אגרות חוב, מניות, קרנות נאמנות, ומוצרים אלטרנטיביים אחרים. אתה תהנה מתיק השקעות מגוון המבוסס על מודל מותאם של סיכון - תשואה, אשר ייתן לך את ההזדמנות להשקיע במוצרי השקעה גלובליים ומקומיים.

יתרונות ההשקעה באדמונד דה רוטשילד בישראל

ניהול חשבון השקעות

הצוות שלנו מנהל את חשבון ההשקעות שלך, בין אם הם בשקלים, דולרים או אירו, ישירות מחשבון הבנק הישראלי שלך.

 

מומחיות גלובלית / לוקאלית

צוות ניהול תיקי השקעות של הקבוצה בארץ נשען על הידע והאמצעים המוכחים של הקבוצה הבינלאומית בניהול השקעות גלובליות.

 

גישה למגוון רחב של קרנות מיוחדות ומכשירים פיננסיים אחרים

הצוות הישראלי שלנו מתואם עם קבוצת ניהול הנכסים העולמית של אדמונד דה רוטשילד על מנת לספק לך גישה לטווח המלא של המוצרים, בדרגות נכסים שונות ובתחומי ההשקעה הרלוונטיים ביותר בעולם.

 

שירות יוצא דופן ויחסים הדוקים עם הלקוחות

הצוות המנוסה שלנו שם את האינטרסים שלך לפני הכול, ועושה כל מאמץ על מנת למנוע ולצמצם מצבים בהם עלול להיווצר ניגוד עניינים, בין היתר, בהימנעות מפעילות של חיתום וברוקראז'.

 

תיק השקעות מותאם אישית - Tailor Made החל ממיליון ש"ח

אדמונד דה רוטשילד ניהול תיקי השקעות (ישראל) בע"מ הינה חברה ישראלית בעלת רישיון ניהול תיקים בישראל העוסקת בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות ואינה עוסקת בייעוץ השקעות. שיווק השקעות על פי החוק פירושו מתן ייעוץ לאחרים. בנוגע לכדאיות של השקעה, החזקה, קנייה או מכירה של ניירות ערך או של נכסים פיננסיים, כשלנותן השרות יש זיקה לנכס פיננסי. החברה קשורה לתאגידים מוסדיים ולמשווק השקעות מקבוצת אדמונד דה רוטשילד, ובעלת זיקה לנכסים פיננסיים המנוהלים על ידי התאגידים המוסדיים, ובכלל זה, ל:

 

1. אדמונד דה רוטשילד ניהול קרנות נאמנות (ישראל) בע"מ

2. פרובידנט שווקים פיננסים בע"מ

Edmond de Rothschild Asset Management (France) .3

4.  Edmond de Rothschild Capital Holding Limited

Edmond de Rothschild (suisse) S.A .5

Edmond de Rothschild Asset Management (Luxembourg) .6

 

אדמונד דה-רוטשילד ניהול תיקי השקעות (ישראל) בע"מ עשויה להעדיף נכסים פיננסיים של הגופים המוסדיים הקשורים על פני נכסים פיננסיים אחרים שאין לה זיקה אליהם, הדומים מבחינת התאמתם ללקוח. על אף האמור לעיל מתחייבת אדמונד דה-רוטשילד ניהול תיקי השקעות (ישראל) בע"מ לפעול לטובת הלקוח כמפורט בהסכם עמו.