ניהול נכסים – ישראל

העסק שלנו

מסורת של ניהול, איכות וביצועים

מסורת של ניהול, איכות וביצועים

ניהול הנכסים בקבוצת אדמונד דה רוטשילד מבוסס על מטרה אחת: השגת ביצועים בטווח הארוך באמצעות ניהול אקטיבי המבוסס על הנחות עבודה מרכזיות. בדרך זו הקבוצה פיתחה מודל מרובה מומחים המבוסס על מסורת ארוכה של מחקר וחדשנות, על מנת להציע למשקיעים את הטוב ביותר בתחום ניהול הנכסים.

בתור חברת בת של Edmond de Rothschild (Suisse) S.A הפועלת בישראל משנת 1999, אדמונד דה רוטשילד (ישראל) בע"מ מהווה חוליה המקשרת בין לקוחותיה לשווקים הבינלאומיים. הקבוצה נהנית היום מאמונם של לקוחות פרטיים רבים ושל מוסדות גדולים בישראל.
חברת אדמונד דה רוטשילד (ישראל) בע"מ פועלת בשני תחומים עיקריים:
- ניהול תיקי השקעות במטבע מקומי ו/או זר ללקוחות פרטיים ומוסדיים
- ניהול ושיווק קרנות נאמנות

ניהול תיקים בישראל
חברת אדמונד דה רוטשילד ניהול תיקי השקעות (ישראל) בע"מ מציעה ללקוחותיה פתרונות השקעה המותאמים אישית לכל לקוח. החברה, מציעה ללקוחות הבנקים בישראל, ליהנות משירות מסור וממומחיות של כלל כלכלני ומנהלי ההשקעות של הקבוצה הבינלאומית.

יתרונות בניהול תיק השקעות ע"י קבוצה פיננסית בינלאומית
ניהול תיק ההשקעות בישראל מתבצע על-ידי צוות מנהלי השקעות בעלי רישיון ישראלי, המבססים את השקעתם בשוקי חו"ל, בין היתר, על הידע הנשאב מהצוותים המתמחים של הקבוצה, הממוקמים בפריז, לוקסמבורג, לונדון ובז'נבה.
הקשר ההדוק עם הדסקים הגיאוגרפיים של הקבוצה הבינלאומית, מאפשר לך, הלקוח בישראל, ליהנות מגישה לאנליזות ממוקדות הן ברמה הגלובלית והן ברמה של כל אזור גיאוגרפי בנפרד.
שנים רבות של ניהול השקעות בקבוצה, הוכיחו כי תשואה לאורך זמן לא יכולה להתקבל אלא על ידי תהליך עבודה מסודר ומאורגן של בחירת אסטרטגיית השקעה.

הצוות הישראלי שלנו משתמש במשאבים של צוותי ההשקעה של קבוצת רוטשילד הבינלאומית ובתוך כך, לקוחות אדמונד דה רוטשילד בישראל מקבלים גישה למבחר רב של מוצרים בפריסה גיאוגרפית הכוללת את מרבית אזורי ההשקעה הרלוונטיים בעולם.

 

      * אין באמור כדי להבטיח תשואה כלשהי ו/או תשואה עודפת

הגישה שלנו

נוכחות בינלאומית באמצעות צוותים מקומיים

ניהול הנכסים שלנו מציע את הטוב משני העולמות למשקיעים: מצד אחד גיוון ונגישות שיש לקבוצת אדמונד דה רוטשילד העולמית, ומצד שני מומחיות וקרבה לקבוצה מבוססת, מוכרת ואמינה בעולם הפיננסים הישראלי.

 

המומחים שלנו פועלים בישראל בשיתוף פעולה עם קבוצת אדמונד דה רוטשילד באירופה ובאסיה על מנת לספק שירותי ניהול נכסים ללקוחות פרטיים ומוסדיים, ובאותה העת מציעים מגוון של מוצרים מקומיים ובינלאומיים מתחומים שונים.

צריכים עוד מידע?

צרו קשר

Edmond de Rothschild (Israel) Ltd
Rothschild Blvd. 20
6688123 Tel Aviv
ישראל


Tel: +972 37 13 03 00